Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 12.02.2025, 14:56
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Jeśli kierować się logiką tego forum, to biorąc pod uwagę jak denny nastrój tu panuje powinniśmy mieć rewelacyjny start sezonu. Oby.
Pobożne życzenia To działa tylko w jedną stronę i nastroje hurraoptymistyczne są szybciutko ucinane. Nastrój minorowy jaki aktualnie panuje znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości 1:1.

O apropos wyniku meczu, tak jak już As pisał wcześniej, dokładnie takiego przebiegu meczu się spodziewam. Klasyczna Wiślacka sraka na boisko z ostatnich 2/3 sezonów. Dośrodkowania tzn. ekhem balony w pole karne w liczbie 2137, tak samo liczne rzuty rożne, jedna długa laga od Radka Majewskiego za dwa filary naszej dumnej defensywy no i tutaj 3 scenariusze możliwe:

1. Biedrzu w swoim stylu wzmacnia zespół poprzez zejscie z boiska, ale nie tracimy bramki z Akcji.
2. Biedrzu robi to samo co w pkt. 1 ALE zdecydowanie za późno, przez co Majewski ładuje po widłach bezradnemu Letkiewiczowi.
3. Biedrzu o dziwo nie fauluje, ale tutaj tracimy brameczkę na 1:0.

Co najlepsze, to który z tych 3 scenariuszy się ziści, co więcej sam WYNIK TEGO MECZU nie ma NAJMNIEJSZEGO znaczenia. Dlaczego? Otóż wystarczy rzut oka na terminarz a tam kolejno:

- Ruch na wyjeździe
- Arka na wyjeździe
- Łęczna u siebie
- Miedź na wyjeździe


Więc wynik spotkania ze zniczem zaważy co najwyżej na tym, czy do Kwietnia uda nam się zebrać 4 pkt czy może 1. Bardzo istotna informacja w kontekście walki o lokatę nr 8, gdyż w przypadku 1pkt. na koncie bardziej realne pewnie byłoby miejsce bliżej 10/11. Ale w kontekście walki o jakiekolwiek szanse na awans? Nie ma to znaczenia.

Polecam sobie zaplanować jakąś alternatywę na najbliższe 5 weekendów bo jak ktoś jednak postanowi zasiąść przed TV i oglądać nasze zmagania wyjazdowe, niech potem nie ma pretensji, że stracił 2h z życia w trakcie tych jedynych 2 dni w tygodniu wolnych od pracy A to jeszcze nie licząc kolejnych 3h na rozchodzenie w....ienia XD
Odpowiedz cytując