Patryko napisał(a):

|
Odpuść czasem, wszyscy wiemy, że nie lubisz JK, my też go tu często krytykujemy, ale są jakieś granice. Zastanawiam się czasem co Ci takiego ten JK zrobił, że jebiesz go jak w jakimś amoku przy każdej możliwej okazji. Skosił Cię chamsko podczas gry w piłkę? Odbił Ci dziewczynę? A może jesteś jego byłym pracownikiem?
|
Ja raczej piszę jak jest, dostaję takie zwrotki jak od Ciebie wyżej, czekam aż prawda wyjdzie na jaw i potem z rozbawieniem obserwuję wolty takich jak Ty mające udowodnić, że to wcale nie skrajna głupota i naiwność.
Tak było przy poprzednim inwestorze, tak było przy planach trzyletnich, tak było przy Albercie z komputera, tak było przy systemach AI do skautingu i w wielu innych przypadkach. Jarosław wami manipuluje jak dziećmi. Ja tu mam tylko taką guilty pleasure patrząc jak się wydurniacie.
Co do krzywych tekstów o dziewczynie itp. to już swoje na SB napisałem. Podpytaj kolegów. Co do zasady tekst na poziomie reszty Twoich przemyśleń.