BCGorlice napisał(a):

|
Bardzo kolega ma uproszczoną wizję świata. Oczywiście, że wiarygodny uczestnik spotkania to najlepsze źródło. Kłopot w tym, że Jarosław koło „wiarygodny” nawet nie stał.
|
Napisałem przecież, że zakładam, że Karcz rozmawiał co najmniej z JK, a dodatkowo w Studio Reymonta sam Karcz podał info, że rozmawiał z drugą stroną, w dodatku z poważnym źródłem, czyli można założyć, że nie z kitmanem Wieczystej, tylko albo samym Kwietniem, albo osobą z jego ścisłego otoczenia (ja podałem przykład syna).
Odpuść czasem, wszyscy wiemy, że nie lubisz JK, my też go tu często krytykujemy, ale są jakieś granice. Zastanawiam się czasem co Ci takiego ten JK zrobił, że jebiesz go jak w jakimś amoku przy każdej możliwej okazji. Skosił Cię chamsko podczas gry w piłkę? Odbił Ci dziewczynę? A może jesteś jego byłym pracownikiem?