Patryko napisał(a):

Zadam proste pytanie - jakie jest lepsze źródło na temat tej rozmowy, niż jej uczestnik?
Wiem, że jesteś zatwardziałym krytykiem JK, ja też staram się wytykać jego liczne błędy, ale już bez przesady.
Przy strzałach z dupy takiego Włodarczyka, info od Karcza na tematy wewnątrz klubu można naprawdę uznawać za niemal pewne.
|
Bardzo kolega ma uproszczoną wizję świata. Oczywiście, że wiarygodny uczestnik spotkania to najlepsze źródło. Kłopot w tym, że Jarosław koło „wiarygodny” nawet nie stał.