|
@BGorlice - Przecież Karcz wprost powiedział że nie opiera się na informacji od Królewskiego, tylko zapytał drugą stronę. Skoro obie strony to potwierdziły, to jaki jest sens drążyć temat? Rozmowy się toczą.
Czego dokładnie dotyczą, kiedy i jaki będzie ich efekt to już zupełnie inna kwestia. Przypominam że to nie jest pierwsze ani drugie podejście Kwietnia do Wisły.
Nie popadajmy w paranoję. Nie ma się czym grzać, ale negowanie że jest w ogóle temat to już wyższy poziom foliarstwa.
@Witalis - czyli nie obejrzałeś programu do którego odnosi się Patryko ale masz na ten temat strasznie dużo do powiedzenia. Typowe...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2025 o godz. 14:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|