Patryko napisał(a):

|
Polecam obejrzeć dzisiejsze Studio Reymonta. Karcz wyraźnie tam mówi, że to nie jest medialny strzał na odwrócenie uwagi od transferowej biedy, tylko realny temat. Ponoć weryfikował to z poważnymi źródłami i to nie w sensie "otoczenie Wojtka Kwietnia" - zakładam, że rozmawiał osobiście co najmniej z JK.
|
Paranoja na forum wchodzi na kolejny poziom. JK synonimem poważnego źródła. Kabarety stoją przed kolegą otworem.
PS. Teraz Karcz od lat suflujący narrację Prezesa, podrzucający wszelkie pasujące mu ploteczki i inne odwracacze uwagi będzie wiarygodnym źródłem? Paradne.
Nie ma bardziej skompromitowanego serwilizmem dziennikarza niż pan Bartek.