Nie słuchałem programu z Karczem, odnosiłem się do słów użytkownika Patryko:
Cytat:
|
Polecam obejrzeć dzisiejsze Studio Reymonta. Karcz wyraźnie tam mówi, że to nie jest medialny strzał na odwrócenie uwagi od transferowej biedy, tylko realny temat. Ponoć weryfikował to z poważnymi źródłami i to nie w sensie "otoczenie Wojtka Kwietnia" - zakładam, że rozmawiał osobiście co najmniej z JK.
|
To tak a propos bzdur pisanych przez wolfy'ego. Biorąc pod uwagę, że z taką samą niezdarnością (nieporadnością?) intelektualną oraz złą wolą prowadzi tu wszystkie rozmowy, nie dziwi zjazd forum w ostatnich latach.