Karherop napisał(a):

A widziales jakie Stal robila transfery? Poszli va banq na utrzymanie i z takimi wzmocnieniami powinni sie utrzymac kosztem kotwicy.
Dziecic pojdzie do 2 ligi tam gdzie aktualnie jego miejsce.
A Gogół? On ma ostatnie 4 miesiące kontraktu i pojdzie w świat. Z jego kolanami to bedzie kolejny sabotaż gdybysmy go zatrzymali (co mnie finalnie nie zaskoczy).
|
Gogół nie jest jeszcze gotowy do gry, Talar niedługo ma już normalnie zacząć trenować.