Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24381
Stary 11.02.2025, 09:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A widziales jakie Stal robila transfery? Poszli va banq na utrzymanie i z takimi wzmocnieniami powinni sie utrzymac kosztem kotwicy.
Dziecic pojdzie do 2 ligi tam gdzie aktualnie jego miejsce.

A Gogół? On ma ostatnie 4 miesiące kontraktu i pojdzie w świat. Z jego kolanami to bedzie kolejny sabotaż gdybysmy go zatrzymali (co mnie finalnie nie zaskoczy).
Gogół nie jest jeszcze gotowy do gry, Talar niedługo ma już normalnie zacząć trenować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując