Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6998
Stary 11.02.2025, 09:16
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Choćby taką, że przynajmniej deklaratywnie nie zamierza ogłaszać bankructwa i olać wierzycieli, którzy Wiśle zaufali. Co podnosi wiarygodność i umożliwia tworzenie dłuższych planów. Tylko to może przekonać jakiegoś inwestora do wyłożenia kasy.
Niestety ale deklaracjami długów się nie spłaca.
Tu potrzebna jest żywa gotówka.
A deklarowanie i opowiadanie, które Prezesek nieustannie uprawia we wszelkich mediach, to, jak śpiewał Turnau, tak naprawdę nie dzieje się nic.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co do długu, skoro w styczniu wszyscy piszą o 61,8 milionach to skąd nagle 80 ?
62 mln to było na koniec zeszłego sezonu za który Wisła wygenerowała 14 mln straty.
Czyli dług na koniec tego sezonu wyniesie 70-80 mln. Ja stawiam na tą górną granicę.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Z tego 1/4 to dług do Królewskiego. Zatem wartość dodana prezeska to minimum 15 baniek.
Pamiętaj, że to nie jest wkład Prezeska ale pożyczka.
Miał umorzyć ale tego nie zrobił...
Dla mnie, jeśli rzeczywiście Kwiecień miałby wejść, to postawi warunek umorzenia w całości tej pożyczki przez Prezeska a także przez pozostałych pożyczkodawców-akcjonariuszy. Jeśli to się stanie, to wprowadzi, poprzez wykup akcji, swoje powiedzmy 20 mln.
To się trzyma kupy.
Kluczem jest umorzenie pożyczek, na co, w mojej ocenie, się nie zanosi...
Odpowiedz cytując