Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24376
Stary 11.02.2025, 08:44
Markus napisał(a):Wyświetl post
Po podpisaniu kontraktu przez Poletanovica dobrze byłoby wypożyczyć gdzieś Dziedzica lub Gogóła. Niestety może to być trudne, skoro ten pierwszy potrafi oblać testy sportowe nawet w Stali Stalowa Wola, co oczywiście nie przeszkadza niektórym zwolennikom stawiania na "młodych i utalentowanych" Polaków oraz skupowania ich w jak największej ilości, dalej bronić tej drogi w Wiśle.

Najbardziej rozbraja mnie jednak Talar. Przedłużanie kontraktu z nim to był jeszcze większy idiotyzm Królewskiego niż uparte trzymanie w roli pierwszego trenera Sobolewskiego.
A widziales jakie Stal robila transfery? Poszli va banq na utrzymanie i z takimi wzmocnieniami powinni sie utrzymac kosztem kotwicy.
Dziecic pojdzie do 2 ligi tam gdzie aktualnie jego miejsce.

A Gogół? On ma ostatnie 4 miesiące kontraktu i pojdzie w świat. Z jego kolanami to bedzie kolejny sabotaż gdybysmy go zatrzymali (co mnie finalnie nie zaskoczy).
Odpowiedz cytując