Patryko napisał(a):

Wymienione kluby mogą w kategoriach marzeń myśleć o popularności porównywalnej do Wisły, a na tym w dłuższej perspektywie buduje się płynność finansową klubu.
No chyba, że szczytem marzeń właścicieli jest dół/środek tabeli Ekstraklasy, 2k ludzi na trybunach z grillem i dosypywanie do zabawy kilku(nastu) baniek rocznie.
|
Przyklad Puszczy jest tutaj bardzo dobry, szczególnie że pokazał ze ludziom nie wystarczy sam mecz ekstraklasy by sie pojawic na stadionie. Puszcza zegna sie z kaluza z frekwencja z wczoraj 1300 osob. Swoj peak w tym sezonie mieli z Legia 3500 i craxa 4000,
Zeszly sezon to dwa spotkania powyzej 5k.
Wieczysta mialaby taki sam los, moze max 1k srednio wiecej, jesli mieliby sukcesy. I wszystko juz od 1 lidze musi byc na Reymonta.