Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6996
Stary 11.02.2025, 08:40
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wymienione kluby mogą w kategoriach marzeń myśleć o popularności porównywalnej do Wisły, a na tym w dłuższej perspektywie buduje się płynność finansową klubu.

No chyba, że szczytem marzeń właścicieli jest dół/środek tabeli Ekstraklasy, 2k ludzi na trybunach z grillem i dosypywanie do zabawy kilku(nastu) baniek rocznie.
Przyklad Puszczy jest tutaj bardzo dobry, szczególnie że pokazał ze ludziom nie wystarczy sam mecz ekstraklasy by sie pojawic na stadionie. Puszcza zegna sie z kaluza z frekwencja z wczoraj 1300 osob. Swoj peak w tym sezonie mieli z Legia 3500 i craxa 4000,

Zeszly sezon to dwa spotkania powyzej 5k.

Wieczysta mialaby taki sam los, moze max 1k srednio wiecej, jesli mieliby sukcesy. I wszystko juz od 1 lidze musi byc na Reymonta.
Odpowiedz cytując