Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6990
Stary 10.02.2025, 21:23
stary dziad napisał(a):Wyświetl post

Trzeba sobie zadać pytanie jaki to miałoby mieć sens.
Jaką wartością dodaną jest dla Wisły Prezesek ?
No ja już sobie odpowiedziałem...
Choćby taką, że przynajmniej deklaratywnie nie zamierza ogłaszać bankructwa i olać wierzycieli, którzy Wiśle zaufali. Co podnosi wiarygodność i umożliwia tworzenie dłuższych planów. Tylko to może przekonać jakiegoś inwestora do wyłożenia kasy.

A co do długu, skoro w styczniu wszyscy piszą o 61,8 milionach to skąd nagle 80 ? Z tego 1/4 to dług do Królewskiego. Zatem wartość dodana prezeska to minimum 15 baniek.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując