stary dziad napisał(a):

4.Bo powyżej pewnego poziomu z Wieczystą nie wyskoczy
No, nie do końca, bo przecież są przykłady Brukbetu czy Puszczy
|
Wymienione kluby mogą w kategoriach marzeń myśleć o popularności porównywalnej do Wisły, a na tym w dłuższej perspektywie buduje się płynność finansową klubu.
No chyba, że szczytem marzeń właścicieli jest dół/środek tabeli Ekstraklasy, 2k ludzi na trybunach z grillem i dosypywanie do zabawy kilku(nastu) baniek rocznie.