Karherop napisał(a):

|
To co tam kodzą chlopaki malo mnie interesuje, ale działania jakie podejmuje Basha juz tak. Nie powiem, bo liczyłem że chociaż rozwiąże kwestie Fazlagicia. Tylko tyle i az tyle.
|
Rację mają koledzy że żądasz niemożliwego. Chce tylko jedna strona. Zachowanie Fazlagicia (nie dla gry w rezerwach + dziwne kontuzje) pokazują że on nie bardzo ma ochotę gdziekolwiek grać.