Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24372
Stary 10.02.2025, 15:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To co tam kodzą chlopaki malo mnie interesuje, ale działania jakie podejmuje Basha juz tak. Nie powiem, bo liczyłem że chociaż rozwiąże kwestie Fazlagicia. Tylko tyle i az tyle.
Rację mają koledzy że żądasz niemożliwego. Chce tylko jedna strona. Zachowanie Fazlagicia (nie dla gry w rezerwach + dziwne kontuzje) pokazują że on nie bardzo ma ochotę gdziekolwiek grać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując