|
Dużo tu rozpalenia w związku z rozmowami Prezeska z Kwietniem.
Patrzę na to chłodno i mam poniższe pytanie :
CZY JESTEŚ W STANIE PODAĆ CHOĆ JEDEN ARGUMENT ZA TYM, ŻE PAN KWIECIEŃ REALNIE MYŚLI O PRZEJĘCIU WISŁY?
Proszę o odniesienie się do tego wykorzystując elementarną logikę.
|