Karherop napisał(a):

|
W sytuacji Wisly to nawet wysylajac go na Macedoniie/Slowacje zwalniając 20% kontraktu i szafki w szatni bedzie mialo większą korzyść niz casus tego w czym trwamy obecnie.
|
Obawiam się, że lista frajerów do wypożyczenia go jest pusta.