Ogryzek napisał(a):

Ile to juz lat mamy tą "gwiazdę" na pokładzie?
Tak, pewnie nie zrezyguje bo i po co? Frajerzy z Krakowa dali worki złota to chłop skorzystał...
|
Mija 3 lata od tego filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=ULS31B3xgc8
Kto by pomyślał, że nie będzie Krzoski a Enis trwa! Historia. Legenda.