Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24370
Stary 10.02.2025, 13:49
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ile to juz lat mamy tą "gwiazdę" na pokładzie?

Tak, pewnie nie zrezyguje bo i po co? Frajerzy z Krakowa dali worki złota to chłop skorzystał...
Mija 3 lata od tego filmiku

https://www.youtube.com/watch?v=ULS31B3xgc8

Kto by pomyślał, że nie będzie Krzoski a Enis trwa! Historia. Legenda.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując