Patryko napisał(a):

Chociaż kwestię Fazlagicia? Niby co miał zrobić Basha w jego sprawie? Ładnie go poprosić o rozwiązanie kontraktu?
Nikt o zdrowych zmysłach chyba nie myśli, że ten piłkarski wrak odpuści chociaż miesiąc swojego najwyższego kontraktu w życiu.
|
Ile to juz lat mamy tą "gwiazdę" na pokładzie?
Tak, pewnie nie zrezyguje bo i po co? Frajerzy z Krakowa dali worki złota to chłop skorzystał...