sandomingo napisał(a):

Jaroch? Schyłkowy? Przecież on o nowy kontrakt walczy!
A nie, czekaj. Najwyżej dozna kontuzji, wtedy Szefito na pewno go nie zostawi.
|
To dopiero będzie walka z samym soba gdy zobaczy pod gabinetem w czerwcu 2025: Łasickiego, Jarocha, Szota, Alfaro, Gogóła, Cziczkana... Wszyscy to fajne chlopaki, szkoda przecież sie rozstawać.