wiesniak842 napisał(a):

|
Maja placone? Maja, wiec zadowoleni. System wyjasnil ostatnio sam szefito. Algorytm wyszukuje pilkarzy ktorzy nie sa zainteresowani gra w Wisle badz nas na nich nie stac.
|
Na razie żaden się na twiterze o kasę nie dopomina to pewnie płacone mają.