Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8589
Stary 10.02.2025, 11:19
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Będę nudny do urzygu ale jeszcze na prawą obronę trzeba. A, no i najpierw tego poletanovicia podpiszmy, żeby nie skończyło się jak przy legendarnych transferach z Rumunii
I stoper by się przydał... Skład jest bardzo źle zbudowany, za dużo młodych piłkarzy, na niektóre pozycje po sześciu graczy na papierze itd.
Mamy jednego defensywnego pomocnika w kadrze a KUPUJEMY Sukiennickiego, przedłużamy Łasickiego, Talara i Brodę bo takie ma właściciel widzimisię a potem okazuje się że brak pieniędzy.

Totalny burdel, zero myślenia o konsekwencjach poszczególnych ruchów.

Realnie będzie tylko Poletanović, o ile w ogóle ktokolwiek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując