Tantal napisał(a):

|
Będę nudny do urzygu ale jeszcze na prawą obronę trzeba. A, no i najpierw tego poletanovicia podpiszmy, żeby nie skończyło się jak przy legendarnych transferach z Rumunii
|
I stoper by się przydał... Skład jest bardzo źle zbudowany, za dużo młodych piłkarzy, na niektóre pozycje po sześciu graczy na papierze itd.
Mamy jednego defensywnego pomocnika w kadrze a KUPUJEMY Sukiennickiego, przedłużamy Łasickiego, Talara i Brodę bo takie ma właściciel widzimisię a potem okazuje się że brak pieniędzy.
Totalny burdel, zero myślenia o konsekwencjach poszczególnych ruchów.
Realnie będzie tylko Poletanović, o ile w ogóle ktokolwiek.