Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24358
Stary 10.02.2025, 09:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
JK sie wydawało że brak kasy zrownowazymy skautingiem wspartym AI, a tu sie okazuje że najlepiej w czasach biedy dzialaja znajomości.

Żeby tylko Szot/Jaroch dojechał z formą, omijaly nas kontuzje i nawet 1 transfer w tym oknie może będzie wystarczajacy by doczłapac do baraży.
Tak na 90% Francuz też był po znajomości, tyle że Bashy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując