Karherop napisał(a):

JK sie wydawało że brak kasy zrownowazymy skautingiem wspartym AI, a tu sie okazuje że najlepiej w czasach biedy dzialaja znajomości.
Żeby tylko Szot/Jaroch dojechał z formą, omijaly nas kontuzje i nawet 1 transfer w tym oknie może będzie wystarczajacy by doczłapac do baraży.
|
Tak na 90% Francuz też był po znajomości, tyle że Bashy.