Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 09.02.2025, 21:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Na to Amica: potrzymaj mi piwo.


Oczywiście nic nie jest przesądzone, ale Amica prosi się o porażkę
Oczywiście, zbłaźnila sie.

Życzylbym sobie takiego samego pogromu faworytow w 1 lidze, ale wydaje mi się że akurat tam dysporporcja pomiedzy top4 a dolem tabeli jest duzo wieksza niz w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując