FraMat napisał(a):

Na to Amica: potrzymaj mi piwo.
Oczywiście nic nie jest przesądzone, ale Amica prosi się o porażkę
|
Oczywiście, zbłaźnila sie.
Życzylbym sobie takiego samego pogromu faworytow w 1 lidze, ale wydaje mi się że akurat tam dysporporcja pomiedzy top4 a dolem tabeli jest duzo wieksza niz w ekstraklasie.