Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8584
Stary 09.02.2025, 19:27
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam Dudę jako objawienie kolejnej rundy.

Chłop się spalał psychiczne, bo nie potrafił gola strzelić i obstawiam, że siedziało mu to z tyłu głowy i nie potrafił pokazać pełni potencjału. Teraz dwa gole w dwóch ostatnich meczach sprawią, że będzie lekki jak balonik.

Oczywiście to taki zwyczajny strzał na pałę, może się okazać że nic z tego nie będzie, ale mam przeczucie, że to będzie jego najlepsza runda. Szczególnie pod względem liczb.
Oby. Sparing to nie mecz o punkty, ale bardzo by się nam przydała eksplozja formy Dudy, biorąc pod uwagę sytuację kadrową.
Dobrze by było żeby szybko złapał jająś bramkę albo asystę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.02.2025 o godz. 22:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując