s1mone napisał(a):

Obstawiam Dudę jako objawienie kolejnej rundy.
Chłop się spalał psychiczne, bo nie potrafił gola strzelić i obstawiam, że siedziało mu to z tyłu głowy i nie potrafił pokazać pełni potencjału. Teraz dwa gole w dwóch ostatnich meczach sprawią, że będzie lekki jak balonik.
Oczywiście to taki zwyczajny strzał na pałę, może się okazać że nic z tego nie będzie, ale mam przeczucie, że to będzie jego najlepsza runda. Szczególnie pod względem liczb.
|
Oby. Sparing to nie mecz o punkty, ale bardzo by się nam przydała eksplozja formy Dudy, biorąc pod uwagę sytuację kadrową.
Dobrze by było żeby szybko złapał jająś bramkę albo asystę.