|
Obstawiam Dudę jako objawienie kolejnej rundy.
Chłop się spalał psychiczne, bo nie potrafił gola strzelić i obstawiam, że siedziało mu to z tyłu głowy i nie potrafił pokazać pełni potencjału. Teraz dwa gole w dwóch ostatnich meczach sprawią, że będzie lekki jak balonik.
Oczywiście to taki zwyczajny strzał na pałę, może się okazać że nic z tego nie będzie, ale mam przeczucie, że to będzie jego najlepsza runda. Szczególnie pod względem liczb.
|