Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6963
Stary 09.02.2025, 18:33
Cytat:
Zgadzam się.
Dlatego osobiście powątpiewam, żeby ktokolwiek, nie tylko Kwiecień, chciał przejmować spółkę z olbrzymimi długami i z trupami, jakie jeszcze mogą wypaść z szafy.

No chyba, że myk typu: wchodzę do Wisły, ale wszystkie dotychczasowe długi obciążają osobiście tych, którzy je zaciągnęli - praktycznie nierealne skoro chodzi o osobę prawną.
Lub faktyczne umorzenie wszystkich (lub większości) długów z koniecznością odprowadzenia podatku z tytułu powstałego w ten sposób przychodu, co i tak jest sumą dużo mniejszą niż umarzany (z odsetkami) dług.
W takim przypadku nowy właściciel (pewnie razem z dotychczasowym) płaci tylko podatek z tytułu powstałego przychodu.
(Podatku można uniknąć przy postępowaniu restrukturyzacyjnym).
Nie wiem tylko, czy taki podatek płaci się bezwzględnie czy może zostać on wyzerowany jeśli tak czy owak firma przynosi stratę na działalności.
Myślę, że całe wiślackie środowisko jest na takim musiku i na takim etapie rozkładu/upadku, że nawet jakby Kwiecień chciał zrobić fuzję, czy ogłosić upadłosć i wystartować od IV ligi to nikt by się nie obraził, bo wie, że ani na Wisłę nie ma chętnych, ani pomysłu co dalej i póki co ciągle jest równia pochyła prowadząca do upadku.

Obecnie Wisła jest skazana na takiego pajaca jak Zaskroniec i to też jest impas, bo jak widać, ten robi co chce a wszyscy siedzą cicho, bo co mają zrobić? Strajk, wywalić go z klubu i co dalej?

Także jak tylko się pojawi ktoś poważny na horyzoncie, aby ten burdel przejać to będzie mógł tu zrobić co chce.

A samemu Zaskrońcowi to się już dupa pali i zaraz będzie panikował. Bo na samej gadce szmatce i udawaniu jakim się jest ogarniętym to można jechać x czasu ale jak nie ma żadnych pozytywów (oprócz PP) to się musi ten jego cyrk posypać.
I tak szacunek dla niego za to jakim jest manipulantem i jak potrafi kłamać i lawirować przez tyle czasu, bo to też sztuka żeby umieć zrobić "wszystkich" w ciula i pozować na kogoś kim się nie jest.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując