Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6958
Stary 09.02.2025, 16:19
Każde wejście Kwietnia do Wisły wiąże się z koniecznością przyjęcia na siebie olbrzymiego zadłużenia.

Ominięcie tej przeszkody jest możliwe tylko w przyszłym roku, gdy:
- Wieczysta wejdzie do I ligi
- Wisła nie awansuje do Ekstraklasy.
- Wisła rozwiązuje sekcję piłkarską
- Wieczysta kupuje nazwę i herb Wisły i przenosi się na Reymonta
- Żadna z kibicowskich organizacji nie protestuje
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując