|
Każde wejście Kwietnia do Wisły wiąże się z koniecznością przyjęcia na siebie olbrzymiego zadłużenia.
Ominięcie tej przeszkody jest możliwe tylko w przyszłym roku, gdy:
- Wieczysta wejdzie do I ligi
- Wisła nie awansuje do Ekstraklasy.
- Wisła rozwiązuje sekcję piłkarską
- Wieczysta kupuje nazwę i herb Wisły i przenosi się na Reymonta
- Żadna z kibicowskich organizacji nie protestuje
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|