sandomingo napisał(a):

Oczywiście.
Ja w to zasadniczo nie wierzę ale jednak faktem jest, że jakieś tam "rozmowy" pomiędzy JK a WK się.toczą.
One mogą dotyczyć zupełnie czegoś innego, chociażby kolejnych prolongat spłaty zadłużenia ale są.
|
Ja też średnio wierzę że Kwiecień ma wchodzić w jakąś spółkę z Królewskim albo spłacać długi po nim, ale jeśli chce przejąć Wisłę...
Wystarczy poczekać. To Królewski ma nóż na gardle.