Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6955
Stary 09.02.2025, 14:56
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście.
Ja w to zasadniczo nie wierzę ale jednak faktem jest, że jakieś tam "rozmowy" pomiędzy JK a WK się.toczą.
One mogą dotyczyć zupełnie czegoś innego, chociażby kolejnych prolongat spłaty zadłużenia ale są.
Ja też średnio wierzę że Kwiecień ma wchodzić w jakąś spółkę z Królewskim albo spłacać długi po nim, ale jeśli chce przejąć Wisłę...
Wystarczy poczekać. To Królewski ma nóż na gardle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując