Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8579
Stary 09.02.2025, 14:54
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wczorajszy mecz z Hutnikiem podobny do tego, co Wisła gra w lidze. Taktyka na udo.
Albo się.udo albo się nie udo, przy czym najczęściej się nie udaje.
Dużo niedokładności, dużo prostych strat. Tutaj naprawdę nic się nie zmienia.
Podobnie jak fakt, że zaczyna się runda a Fazlagic łapie "drobny uraz" który następnie wyłącza go z gry do czerwca
Jest gdzieś info o urazie?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując