Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8576
Stary 09.02.2025, 14:23
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A nawet Baenie raz na jakiś czas wyjdzie dośrodkowanie.
No ja jeszcze nie widziałem dobrego dośrodkowania w jego wykonaniu

QUOTE=Drozd;1642390]Brandzlują to się płaczki za każdym razem jak Wiśle nie idzie, prześcigają się w biadoleniu, a jak się okazuje tak jak z Mikulcem czy Zwolakiem to uszy po sobie i teorie o regułach. Śmichu warte .[/QUOTE]

Czekaj to mówisz, że ten płacz jest śmiechu warty. To ja ci napiszę,
1)nasz prezes z Wisłą gowno osiągnął, zadłużając go prawie jak cwelke (tylko że ich właściciel ma kasę nasz jest biedakiem) i gdzie są oni a gdzie my.
2) jest skłócony ze wszystkimi i wszędzie widzi podstęp i każdy czycha na nasz klub
3) poucza innych jak należy robić samemu niewiele a wzasadzie to nic nie dokonując. No jedynie to udało mu się spaść z hukiem z eklapy.
4) gość jest mocno toksyczny

A wisienką na torcie jest to ,że ten kołek się tym wszystkim chwali .
Ba znajduje takich jak ty opatulonych folią aluminiową łykających każde jego słowo jak guru sekty

Ja Tobie dobrze radzę albo zmień lekarza albo bież połowę przepisanej dawki

A weryfikacja to przyjdzie jak ruszy liga . Wiec już się nie brandzluj jeszcze musisz trochę poczekać
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 09.02.2025 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując