Manhunt. napisał(a):

|
Co pół roku to samo .......enie o tym Kwietniu, że ktoś jeszcze wierzy w te bzdety i plotki. Królewski wrzucił jakiegoś pierda na X, żeby przez parę dni nikt nie gadał o tym jak chujowa sytuacja jest w klubie.
|
Po raz kolejny sprawdza się postawa "uwierzę jak podpiszą".
Zyskuja jedynie "dziennikarze" generując kliki z niczego.