Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6950
Stary 09.02.2025, 14:02
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Co pół roku to samo .......enie o tym Kwietniu, że ktoś jeszcze wierzy w te bzdety i plotki. Królewski wrzucił jakiegoś pierda na X, żeby przez parę dni nikt nie gadał o tym jak chujowa sytuacja jest w klubie.
Po raz kolejny sprawdza się postawa "uwierzę jak podpiszą".
Zyskuja jedynie "dziennikarze" generując kliki z niczego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując