Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8562
Stary 08.02.2025, 19:00
krysztal napisał(a):Wyświetl post
No i przede wszystkim żeby cieszył się nie tylko ze swoich bramek ale również po trafieniach kolegów.
W ogóle to jakiś skandal że strzelali tylko Polacy....
Noo to błysnąłeś...

Zwolak już nie jest parodystą, szrotem i wygłupem zaskrońca?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując