krysztal napisał(a):

No i przede wszystkim żeby cieszył się nie tylko ze swoich bramek ale również po trafieniach kolegów.
W ogóle to jakiś skandal że strzelali tylko Polacy....
|
Noo to błysnąłeś...
Zwolak już nie jest parodystą, szrotem i wygłupem zaskrońca?