Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6935
Stary 08.02.2025, 15:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie przez takich trolli jak wolfy i jemu podobni to forum się rozwala. Bo najpierw twierdzą jedno i innych wyzywają od zjebow jeśli myślą inaczej, a później zmieniają zdanie o 180 stopni i tych co dalej twierdzą tak samo jak kiedyś wyzywają.

Poglądy mają plastyczne jak gówno i jedyne co tutaj robią to w zależności od sytuacji zmiana zdania po to żeby udawać najmądrzejszych.

Sama ocena sytuacji z Goku jest śmieszna. Każdy kto się Wisła interesuje wie że Goku do dupy się nadawał, wie że Wiśle zależało na schodzeniu z kontraktów i że te 200 tys to dla nas majątek i okazja. No ale co za problem kłamać i zakrzywiac rzeczywistość że jest wręcz odwrotnie niż każdy mówi i wie.

To samo tyczy się Hiszpaniw, Rude czy nawet młodych Polaków, gdzie nikt tu się nie jara, że Wisla ma być tylko polska, najlepiej ze średnia wieku poniżej 19 lat. Wręcz jest odwrotnie i Wladzio Nowak po tekście, że będziemy ściągać młodych chłopaków, najlepiej z Małopolski i z wislackim serduchem został tu wyśmiany. No ale markusom czy wlansie wolfym czy lesiom nie przeszkadza to kłamać, że ktoś chce wincyj Polaków, mlodych Polaków.

Dużo zamieszania jest przez Zaskrońca. On się miota od ściany do ściany i takie podziały wprowadza.
Się nie znasz. Wolfy to umysł ścisły i analny czy jakoś tak. I ja się wogole dziwię ze taka osoba się tu marnuje, jak my głupki pojąć nie możemy co mistrz miał na myśli.
Odpowiedz cytując