El'kabat napisał(a):

A jak zremisujemy ze Zniczem i przegramy z Ruchem?
|
Jest też opcja "All inclusive": dwa w.......e i kontuzja.
Ale chciałem zwrócić uwagę jakie to smutne że to menedżer podsuwa nam piłkarza lepiej dopasowanego pod nasze potrzeby niż dział sportowy. No ale my przecież idziemy na rekord ofensywnych środkowych pomocników, mamy na liście płac coś koło sześciu, z czego do gry w pierwszej lidze nadaje się dwóch.