Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24353
Stary 08.02.2025, 12:01
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
A jak zremisujemy ze Zniczem i przegramy z Ruchem?
Jest też opcja "All inclusive": dwa w.......e i kontuzja.

Ale chciałem zwrócić uwagę jakie to smutne że to menedżer podsuwa nam piłkarza lepiej dopasowanego pod nasze potrzeby niż dział sportowy. No ale my przecież idziemy na rekord ofensywnych środkowych pomocników, mamy na liście płac coś koło sześciu, z czego do gry w pierwszej lidze nadaje się dwóch.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2025 o godz. 12:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując