Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6906
Stary 07.02.2025, 22:35
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Zadałem Tobie proste pytanie i chciałbym abyś na nie odpowiedział więc je powtarzam

Czy uważasz że w klubie i wokół toczy się gangrena ? Tak czy nie ?

To jest proste pytanie .
Uważam, że w klubie jest w cholerę rzeczy do poprawy, w cholerę nie funkcjonuje, jest bardzo mało kompetentnych ludzi itd. Pytanie nie jest proste, bo nie wiem co Ty uważasz za gangrenę. Przed momentem np. mnie do tej gangreny, tak mi się wydaje, zaliczyłeś
Odpowiedz cytując