PAWEŁ napisał(a):

Zadałem Tobie proste pytanie i chciałbym abyś na nie odpowiedział więc je powtarzam
Czy uważasz że w klubie i wokół toczy się gangrena ? Tak czy nie ?
To jest proste pytanie .
|
Uważam, że w klubie jest w cholerę rzeczy do poprawy, w cholerę nie funkcjonuje, jest bardzo mało kompetentnych ludzi itd. Pytanie nie jest proste, bo nie wiem co Ty uważasz za gangrenę. Przed momentem np. mnie do tej gangreny, tak mi się wydaje, zaliczyłeś
