MaLk napisał(a):

Jako umysł analityczny powinieneś wiedzieć, że jednak lepszym rozwiązaniem od domyślania się czego post dotyczył jest kliknięcie na znaczek odsyłający do dyskusji i sprawdzenie czego rzeczywiście dotyczył. Specjalnie wzniosłem się na wyżyny technicznej obsługi tego forum, żeby to umożliwić, może dlatego, że przyzwyczaiłem się już, że tutaj lubi się zmieniać kontekst wklejanych cytatów 
Podpowiem jednak tym, którzy wolą się domyślać zamiast kliknąć - zareagowałeś tak alergicznie na następujący wpis FraMata:
Oczywiście jakimś cudem, jak już wspomniałem, z tekstu o tym, że Omrani wtedy potwierdził na boisku wszystko, co się o nim mówiło w przeciekach z treningów, czyli że jest niegotowym do gry gościem z widoczną nadwagą postanowiłeś sformułować wtedy tezę, że piszący obarcza Omraniego winą za przegrany mecz i bohatersko walczyłeś z tak wymyśloną tezą i wtedy, i teraz. Chociaż akurat piszący ten komentarz nijak czegoś takiego nie stwierdził
No, dlatego właśnie wkleiłem źródłowy post FraMata.
Żeby każdy czytający tutaj mógł rozróżnić co rzeczywiście wtedy napisał o Omraniem i jak "twórczo" przerobiłeś to wtedy na dowalanie się do Omraniego o porażkę z Chrobrym
|
Nie, ale muszę napisać - mistrzowski trolling. Momentalnie wykoleiłeś temat kiedy skończyły Ci się (szybko) argumenty i zanim się skapnąłem to dyskutowaliśmy o moim losowym poście po meczu z Chrobrym Głogów. Potem to już wiadomo że nie miałem samozaparcia wracać dyskusję na właściwe tory, zwłaszcza że za chwilę dyskutowalibyśmy o moim stosunku do SKWK albo co pisałem o Kasperczaku w liceum.
Szanuję. Nazywa się to "Moving the goalpost" btw. i wywodzi się z piłki nożnej.