serek.c2 napisał(a):

A gdzie widzisz jakieś moje wpisy na temat atmosfery wokół klubu i skąd w ogóle to pytanie?
Nie zdajesz sobie kompletnie sprawy ile tematów w klubie podejmujemy, jak wiele rzeczy staramy się w środku organizacji poprawić, wymóc zmiany.
|
Zadałem Tobie proste pytanie i chciałbym abyś na nie odpowiedział więc je powtarzam
Czy uważasz że w klubie i wokół toczy się gangrena ? Tak czy nie ?
To jest proste pytanie .