azor napisał(a):

Kolega Robert uważał, że za czasów Marzenki, Pawła i Grzegorza było wszystko ok, więc nie wiem czy to miarodajna opinia
|
No spoko spoko, bo widziałem jak kolega Robert zacnie szykuje się do dokonania abordażu na mój okręt

Ale fakt ta opinia raczej nie jest miarodajna, tam to w sumie wszyscy swietojebliwi
W sumie to jest dobrze ale ujowo
