Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24333
Stary 07.02.2025, 22:05
Watts napisał(a):Wyświetl post
@azor: czemu miałby do nas nie przyjść? różnica indywidualnego poziomu sportowego nie jest duża, a wolfy myli się w tym, że próbuje go oceniać na tle jego ligi, której nie zna
Bo ma kontrakt ważny jeszcze 1,5 roku, bo Vojvodina ma całkiem realne szanse na puchary, bo jesteśmy średniakiem na drugim poziomie ligowym z marną perspektywą na awans, bo nie możemy w edytorze zmienić profilu właściciela na "sugar daddy", bo nie jesteśmy w stanie go kupić, bo mało prawdopodobne wydaje się, żeby Vojvodina chciała rozwiązać z nim kontrakt (choć to akurat tylko mój domysł).
Odpowiedz cytując