|
@MaLk - myślę że po przeczytaniu postu każdy się domyśli czego dotyczył. Czy twierdzeniu że Omrani to super napadzior, czy raczej - że czepianie się akurat jego po Chrobrym jest kretynizmem i manipulacją. Zwłaszcza że coś tam z przodu rozruszał w praktycznie przegranym meczu.
Myślę że większość tutaj potrafi rozróżnić sens zdania "Omrani to nieudany transfer" od "Dowalanie się do Omraniego o porażkę z Chrobrym to kretynizm".
Ale widać jak bardzo brak Ci argumentów. Wziąłeś cytat, nie przeczytałeś ze zrozumieniem, wrzuciłeś, teraz znowu szyjesz z niczego...
No smutne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|