wolfy napisał(a):

Ma rację że szósta drużyna ligi Serbskiej to nizszy poziom niż siódma pierwszej ligi polskiej? Jakoś nie jestem przekonany.
Podobnie jeśli chodzo o potencjał obu lig, biorąc pod uwagę przepaść między zapleczem i Ekstraklasą...
|
Wyjątkowo Cię nie atakuje - kumam, że z automatu mogłeś to przyjąć
Mówię, że Ty masz racje.