Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24330
Stary 07.02.2025, 21:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ma rację że szósta drużyna ligi Serbskiej to nizszy poziom niż siódma pierwszej ligi polskiej? Jakoś nie jestem przekonany.
Podobnie jeśli chodzo o potencjał obu lig, biorąc pod uwagę przepaść między zapleczem i Ekstraklasą...
Wyjątkowo Cię nie atakuje - kumam, że z automatu mogłeś to przyjąć

Mówię, że Ty masz racje.
Odpowiedz cytując