Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6890
Stary 07.02.2025, 21:28
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Taka to manipulacja, że wrzuciłem pierwszy post, jaki mi wleciał po wpisaniu w wyszukiwarkę słów "wolfy" i "Goku"

Swoją drogą, teraz dopiero doczytuję, najciekawszy w tym wrzuconym poście jest wcale nie to, że je*iesz tam Goku, oczywiście jak przystało na analityka, pod wpływem emocji... broniąc występu Omraniego.

To jest już tak wysoki poziom absurdu, że wystarczy za komentarz do tego, jak faktycznie wtedy prezentował się Goku.
Nie, absurdem było dowalanie się do Omraniego kiedy cały zespół wywalił jajca na mecz bo "realizowali marzenia", a chłop wszedł na jakieś 10 minut i nawet coś tam zagrał do przodu...
Bo oczywiście, mecz zawalają Ci którzy wchodzą w ostatnich minutach.

Coraz bardziej żałosne te Twoje wpisy, ale jak zwykle - pewnie masz rację że to Omrani zawalił mecz z Chrobrym. Bo o ten chodzi, prawda?

No więc - nadal dumnie podtrzymuję że czepianie się akurat Omraniego o mecz z Chrobrym to schizofrenia. Jest może ze trzynasty na liście tych co wtedy dali dupy.

Jaki Ty jesteś merytorycznie cienki

P.S. O ile pamiętam Goku nie było wtedy w top trzy najgorszych, Raton, Krzyżanowski i Uryga prawdziwy szoł wtedy odwalili. Oczywiście, Omrani nie strzelił dwóch goli ale obwinianie go o porażkę i bycie najgorszym na boisku jest jakieś takie - nieszczere.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.02.2025 o godz. 21:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując