wolfy napisał(a):

|
Przy czym trzeba wziąć poprawkę że gra w o wiele lepszej lidze.
|
skąd taka opinia? liga serbska ma gorszy ranking krajowy UEFA od polskiej, do tego Poletanović nie gra w dwóch klubach między którymi dosłownie co roku rozstrzyga się mistrzostwo o co najmniej kilkanaście punktów względem całej reszty i głównie one awansują do grup europejskich pucharów