|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#6881

07.02.2025, 21:09
|
azor napisał(a): 
Pytam czy serek może się wypowiadać w kwestii kontraktów czy nie - bo tutaj Wasze wersje się rozjeżdżają.
On twierdzi, że wie, Ty twierdzisz że nie może wiedzieć - to jak to w końcu jest?
|
Tu masz dobrze wyjaśnione gdzie jest prawda.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|