wolfy napisał(a):

p
Będę brutalnie szczery - obecny klub może chcieć się go pozbyć z tych samych powodów dla których my od dawna próbowaliśmy zejść z kontraktów Starzyńskiego, Młyńskiego i Sapały. Beznadziejny stosunek jakości do zarobków.
|
Wystarczy rzucić okiem na dynamikę występów, gdzie od października widać wyraźny zjazd, żeby pomyśleć, iż to może być bliskie prawdy.