Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6865
Stary 07.02.2025, 20:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Goku był wartościowym piłkarzem, dawał mnóstwo goli i asyst.
Tak. W pierwszej części sezonu. W drugiej był już tylko wrakiem piłkarza.

Jego "mnóstwo goli i asyst" na wiosnę to było:
- 1 bramka z Odrą Opole 2 marca (ostatni mecz wiosenny, w którym jego wkład liczbowy coś znaczył),
- 1 bramka w przegranym meczu z Motorem 7 kwietnia,
plus, OIDP, całkowicie przypadkowa asysta w lutowym meczu pucharowym.

Cała reszta była pasmem zmarnowanych (czasami kluczowych) okazji, którym towarzyszyły, delikatnie to ujmując, mało pochlebne opinie kibiców na temat "wartości", jaką wnosił wtedy do gry drużyny.

Ja oczywiście rozumiem, że jak zwykle postanowiłeś liczyć na to, że ludzie zapomnieli to, co wydarzyło się więcej niż miesiąc temu, ale bez przesady, to nie było aż tak dawno temu, żeby tego nie kojarzyć.
Odpowiedz cytując