Tak, ponieważ wedle mojej wiedzy na już potrzeba około półtora miliona złotych na uregulowanie najpilniejszych długów.
To trzeba zrobić szybko i sprawnie, więc prosta umowa pożyczki. Później dopiero miałoby dojść do odkupienia akcji przez Kwietnia i potem konwersji wszystkich długów na udziały.
Formalności nie trwają tygodnia. Raczej kilka tygodni.
królewski w dymaniu partnerów biznesowych jest wprawiony. Najpierw Obidzińskiego pogonił, potem wystawił do wiatru Jażdżyńskiego, a finalnie i Kube poświecił xd
Kompletnie by mnie to nie zdziwiło.
Jak już powiedziałem - tak sobie gdybam
