wolfy napisał(a):

|
Będę brutalnie szczery - obecny klub może chciać się go pozbyć z tych samych powodów dla których my od dawna próbowaliśmy zejść z kontraktów Starzyńskiego, Młyńskiego i Sapały. Beznadziejny stosunek jakości do zarobków.
|
Okej, a my mamy środki żeby jego kontrakt przejąć?