MaLk napisał(a):

Bzdura. Sugeruję to, że ta transakcja była mniej lub bardziej ukrytym dotowaniem Wisły.
Nikt inny nie wziąłby go od nas na tych zasadach. Właśnie dlatego, że dostaliśmy za niego i "sensowne pieniądze", i zejście z listy płac dużej - w naszej sytuacji finansowej - pensji.
W "warunkach rynkowych" nikt by go od nas nie wziął na tej zasadzie.
|
Tak po prostu odczytałem Twój wpis, a sam w nim przecież zawarłeś fragment o tym, że gdyby nie sprzedaż, to nie mielibyśmy pomysłu skąd wziąć pieniądze na opłacanie jego ogromnej pensji.
Skoro jednak twierdzisz, że bzdura, to niech będzie, przyjmuję do wiadomości, o co naprawdę w poście chodziło
MaLk napisał(a):

Ale pytasz z perspektywy racjonalnego zarządzającego budżetem klubowym czy z perspektywy obecnego prezesa?
|
Pytam kolegę, jak myśli - Ty rozumiem puściłbyś za free?
