Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6857
Stary 07.02.2025, 18:53
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Sugeruję to, że ta transakcja była mniej lub bardziej ukrytym dotowaniem Wisły.

Nikt inny nie wziąłby go od nas na tych zasadach. Właśnie dlatego, że dostaliśmy za niego i "sensowne pieniądze", i zejście z listy płac dużej - w naszej sytuacji finansowej - pensji.

W "warunkach rynkowych" nikt by go od nas nie wziął na tej zasadzie.
Tak po prostu odczytałem Twój wpis, a sam w nim przecież zawarłeś fragment o tym, że gdyby nie sprzedaż, to nie mielibyśmy pomysłu skąd wziąć pieniądze na opłacanie jego ogromnej pensji.

Skoro jednak twierdzisz, że bzdura, to niech będzie, przyjmuję do wiadomości, o co naprawdę w poście chodziło

MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ale pytasz z perspektywy racjonalnego zarządzającego budżetem klubowym czy z perspektywy obecnego prezesa?
Pytam kolegę, jak myśli - Ty rozumiem puściłbyś za free?
Odpowiedz cytując