Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6856
Stary 07.02.2025, 18:13
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sugerowałeś, że odejście Goku wręcz nas uratowało, bo nie mielibyśmy za co płacić tego ogromnego kontraktu.
Bzdura. Sugeruję to, że ta transakcja była mniej lub bardziej ukrytym dotowaniem Wisły.

Nikt inny nie wziąłby go od nas na tych zasadach. Właśnie dlatego, że dostaliśmy za niego i "sensowne pieniądze", i zejście z listy płac dużej - w naszej sytuacji finansowej - pensji.

W "warunkach rynkowych" nikt by go od nas nie wziął na tej zasadzie.

Cytat:
Gdyby Wisła dostała ofertę pt "bierzemy Goku, zejdzie Wam z listy płac" to jak myślisz, puścilibyśmy go?
Ale pytasz z perspektywy racjonalnego zarządzającego budżetem klubowym czy z perspektywy obecnego prezesa?
Odpowiedz cytując